Средство от сорняков в баночке Tolimo Биогербицид 80 мл

Код товара: 5613471
  • Наличие: Есть в наличии
  • 162 грн.


0 отзывов / Написать отзыв

Возврат товара в течение 14 дней по закону Украины "подробнее"

Доставка и Оплата

  • Адресная Доставка:
  • Кур'єр від Нової пошти за тарифами Нової пошти
  • Новая Почта:
  • Заберіть замовлення у будь-якому відділенні Нової пошти
  • Укрпочта:
  • Доставка Укрпочтой по тарифам Укрпочты
  • Самовывоз:
  • На даний час відсутній

Средство от бурьянов Tolimo


Засіб Tolimo містить речовини, які гарні для знищення бур'янів. Має широкий спектр дій у боротьбі з понад 200 різновидами різних трав, які можна побачити в наших широтах. Водночас має не селективний, а суцільний ефект, але не пошкоджує культурні насадження. Його компоненти скупчуються всюди. У тканинах листя, стебла, утримуються на їх поверхні навіть у період опадів. Їх не буде всередині плодів, тому не шкодять людям, навіть якщо вони вживають їх у їжу.

Цей екологічно чистий гербіцид можна застосовувати проти осені, в'юнки польової, портулаку, мокриці, шукачі, ожина, пастушів сумки, ярутки польової, кульбаби, лютиків, конюшину тощо. Він ефективно діє проти однорічних і багаторічних рослин, ґрунтопокровних та інших видів рослин незалежно від їх розміру, вигляду та форми.

Його плюси в тому, що він не завдає шкоди ґрунту, не змінює її складу, кислотність, інші параметри, безпечний для тварин і комах. Не шкодить людині. Під час роботи не потрібна захисна маска, рукавички, респіратор. Не містить кислот, які можуть порушувати легкість плодів і погіршувати зовнішній вигляд.

Засіб Tolimo містить такі компоненти:

Триосновні карбонові кислоти. Ці органічні сполуки допомагають не тільки очистити грядки від ворогів городника, але й слугують інсектицидами. Містять особливі речовини, які блокують ріст і за 3-4 доби призводять до засихання. Крім того, можуть відлякувати комах, загалом підвищуючи врожайність. Використовуються зокрема й у харчовій сфері, тому безпечні. Не порушують кислотність ґрунту, водночас покращують його пухкість для кращого надходження води в кореневу систему культурних рослин.

Магний. Допомагає листям засвоювати фосфор і кальцій, активує ріст коренів і молодих пагонів. Підвищує поживну цінність майбутніх плодів. Захищає від заморозків, сприяє повному засвоєнню вологи, захищає листя від опіків. Підсилює процеси обміну в клітинах, зокрема, фотосинтезу. Активує швидке збільшення надземної зеленої частини.

Хлорид натрію. Допомагає обійтися без гербіцидів, природним способом пригнічуючи розвиток бур'янів будь-якого розміру. Це активне з'єднання зупиняє надходження повітря та вологи до коріння бур'янів, у результаті він просто висихає за кілька днів. Водночас росте рН тонкого верхнього шару землі, і нові рослини не ростуть мінімум 1-2 місяці.

Кальций. У житті рослин фосфор відіграє величезну роль. Дає розвиток, посилює фотосинтезу, процеси обміну. Бере участь у диханні, прискорює проростання насіння, формує міцні корінці. Незамінний для отримання рясного врожаю, підвищує легкість, потовщує шкірку.

Уксусна (метанова) кислота. Використовують і для підживлення, і для боротьби зі шкідниками. Ефективна від гусениці, мух, жуків, совки, а також їхніх личинок. Відлякує і ведмедиків, і великих тварин. Водночас руйнує кореневу систему та призводить до відмирання, не заподіюючи шкоди культурам на городі.

Tolimo — засіб, який дасть змогу вам виростити екологічний урожай, витративши водночас мінімум зусиль на очищення.

Показання до застосування

Застосовуйте розчин у таких випадках:

народні або хімічні методи оброблення не приносять результатів;

ділянку сильно заріс, і ви хочете швидше позбутися бур'янів під посадку;

ви хочете виростити чистий і безпечний урожай, не застосовуючи гербіциди.

Підготуйте розчин для обприскування або поливання. Для цього в 3 л відстояної води розмішайте 25-75 мл препарату. Після цього накрийте ємність і відстоюйте впродовж 30-60 хвилин.

Потім потрібний вам об'єм перелийте в пульверизатор або у звичайну лійку. Обробляють двома методами. Можна обприснити, розділивши всі надземні частини. Також підходить поливання під основу дул. У будь-якому разі намагайтеся не потрапляти на культуру.

Зазвичай вистачає одноразового оброблення. Але якщо трави багато, повторіть її за 2-3 тижні. Найкращий час для обприскування або поливання — вранці або ввечері, водночас не має бути сильного вітру, опадів.

Засіб проти бур'янів Tolimo можна поєднувати з підживленням, додавати стимулятори. Почати можна вже на етапі пророщування насіння й до кінця циклу вегетації, тобто перед самим збиранням.

Принцип дії

Tolimo ефективний і зручний тим, що дає змогу безпечно та швидко подолати зайву рослинність і звільнити місце для майбутнього врожаю. Адже без сірої культури отримують більше повітря, світла та води, що активно розвиваються. Квітять і плодоносять. Водночас урожай виходить соковитим, підвищений його товарні показники, довше зберігається в зиму.

Дасть змогу скоротити частоту ручної прополки та застосування механічних методів видалення. Проникає в кореневу систему трав, через 2-3 доби, викликаючи їх загибель. Водночас, потрапивши в ґрунт, розчин не завдає шкоди його «житю», не змінює складу та кислотності. Навпаки, збільшує аерацію й покращує доступ води та повітря.

Tolimo — натуральний засіб, що знищує до 99% трави, полегшує працю городника, відлякує шкідників і як найкраща підживка насичує всі частини рослини корисними компонентами. Діє вибірково. Проникає тільки в листя і стебла, досягаючи коріння, призводить до їх засихання. Підходить для овочів, зелені, квітів та інших культур. Одного оброблення вистачить на весь сезон, але навіть у разі повторної потреби він не зашкодить здоров'ю, якщо людина вживає їх у їжу.

Спосіб застосування та дозування

Tolimo треба застосовувати строго за схемою, не змінюючи дозування. Її підбирають залежно від площі, яка росте на ньому, культур і циклу вегетації:

Детальніше: https://bigl.ua/ua/p2191885872-zasib-proti-buryaniv

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Обратный звонок
Интернет-магазин «Opta Net» Контакты:
Адрес: Харьковское шоссе 02000 г.Киев,
Телефон:+380689240352, Электронная почта: optanetua@ukr.net